Gps wandelingen van Posbank wandelen zijn altijd minimaal beschreven. Zo is de omgeving een verrassing en de wandeling avontuurlijk. En elk jaargetijde veranderd ook de beleving.
Posbank wandeling Carina is een mix van drie verschillende stijlen. NS wandelen, Klompenpaden en heidevelden van de Posbank. Doordat de wandeling start vanaf een station kan iedereen met trein, bus of auto deelnemen.
Waar wandel je zoal langs of overheen? Je bewandeld zowel verharde en onverharde paden. Reken op landwegen, bospaden, monumentale panden, heidevelden, stevig klimwerk en prachtige vergezichten.
Deze GPS wandeling heeft verschillende lengtes en is alleen tijdens een evenement te bewandelen. Per evenement zal bepaald worden welke lengte er gewandeld zal worden.
De 10 km en meer loopt over verharde en onverharde paden. Natuur en cultuur gaan hand in hand. Je stijgt tot grote hoogtes en ziet heides, kasteel, kronkelpaden en beekjes. Dit is een rond wandeling inclusief bezoek aan Kasteel Rosendeal exclusief de afstand die je daar zelf wandel.
(Entree geld is niet inbegrepen bij de wandeling)
De 15 km variant loopt over verharde en onverharde paden. Natuur en cultuur gaan hand in hand. Je stijgt tot grote hoogtes en ziet heides, kasteel, vergezichten en kronkelpaden.
Let op! Dit is geen rondwandeling, wie met de fiets, bus of auto kwam reist zelfstandig terug naar de start locatie. (de wandeling is van station naar station)
Het is toegestaan deze zelf “op te nemen” om later zelf nogmaals te bewandelen.
Delen maakt het gezelliger.
Evert is bedenker en eigenaar van de website 123posbank.nl. Organisator, GPS gids voor Posbank wandelingen en boswachter op Nationaal Park Veluwezoom.
© 123posbank.nl 2022